گروه مهندسی پلیمر واحد علوم و تحقیقات

جهت تبادل اطلاعات مربوط به گروه مهندسی پلیمر واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

اطلاعیه در رابطه با درس اصول مهندسی پلیمریزاسیون در نیمسال اول 92-91

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۲-۹۱ درس اصول مهندسی پلیمریزاسیون را اخذ نموده اند می رساند که با توجه به اینکه ظرفیت گروه دوشنبه بعدازظهر (با کدمشخصه ۲۲۱۶۵) به حد نصاب نرسیده و این گروه در شرف حذف می باشد، لذا لازم است تعداد ۶ نفر از دانشجویان گروه دوشنبه صبح (با کدمشخصه ۲۲۱۶۴) در گروه بعداز ظهر ثبت نام نمایند تا مشکل گروه یاد شده برطرف گردد. بدیهی است که دانشجویانی که حاضر به همکاری شده و نام خود را به گروه بعدازظهر منتقل می نمایند همچنان می توانند در کلاس صبح حضور یابند.

ضمنا دانشجویانی که مایل به همکاری می باشند، در صورت بسته بودن سایت و عدم توانایی اجرای انتقال یاد شده،می توانند نام خود را در بخش نظرات این پست اعلام نمایند تا از طریق کارشناس آموزش اقدام به انتقال آنان گردد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 18:40  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

عدم تشکیل کلاسهای دکتر بدیعی در روز سه شنبه 19 مهر

بدینوسیله باطلاع دانشجویان می رساند که کلیه کلاسهای آقای دکتر خشایار بدیعی در روز سه شنبه ۱۹ مهر تشکیل نخواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 11:43  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تغییر مدیریت گروه پلیمر

ضمن عرض تبریک به جناب آقای دکتر بازگیر بابت تصدی مدیریت گروه پلیمر و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان، از کلیه اساتید محترم و دانشجویان عزیزی که در طی مدت این دو سال بنده را جهت انجام وظایف خویش یاری و همکاری نمودند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:27  توسط دکتر نغمه فاضلی 

اطلاعیه در رابطه با پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

مطابق اطلاعیه صادره از اداره آموزش:

دانشجویان ممتاز فارغ التحصیل و یا در شرف فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع پلیمر جهت پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد تا تاریخ ۲۰/۷/۹۰ به آموزش دانشکده فنی مهندسی مراجعه نمایند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۰ساعت 10:35  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس وسائل اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها و آزمایشگاه فیزیک 1

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، یک گروه آزمایشگاه فیزیک ۱ با کدمشخصه ۴۳۸ و درس وسائل اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها (دکتر عباسیان ) با مشخصه ۵۳ بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده اند. دانشجویان موظفند در فرصت"حذف و اضافه" مبادرت به حذف این دروس از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۰ساعت 8:31  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف یک گروه آزمایشگاه شیمی آلی 1 در نیمسال اول 91-90

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، یک گروه آزمایشگاه شیمی آلی ۱ با کدمشخصه ۶۵۳ بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده است. دانشجویان موظفند در فرصت"حذف و اضافه" مبادرت به حذف این درس از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 13:3  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف ریاضی 2 و یک گروه آزمایشگاه فیزیک 1 در نیمسال اول 91-90

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، یک گروه آزمایشگاه فیزیک ۱ با کدمشخصه ۴۳۹ و درس ریاضی ۲ با مشخصه ۲۵ بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده است. دانشجویان موظفند در فرصت"حذف و اضافه" مبادرت به حذف این دروس از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:33  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف یک گروه آزمایشگاه انتقال حرارت در نیمسال اول 91-90

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، یک گروه آزمایشگاه انتقال حرارت با کدمشخصه ۷۲۳بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده است. دانشجویان موظفند در فرصت"حذف و اضافه" مبادرت به حذف این گروه از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 10:27  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف دو گروه آزمایشگاه شیمی فیزیک در نیمسال اول 91-90

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، دو گروه آزمایشگاه شیمی فیزیک با کدمشخصه ۶۴۹ و ۶۵۰ بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده اند. دانشجویان موظفند در فرصت"حذف و اضافه" مبادرت به حذف این گروه ها از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:29  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با کارگاه کامپوزیت

طبق اطلاع مسئول محترم برگزاری کارگاه کامپوزیت در پژوهشگاه پلیمر، بنا گردیده است که برای دانشجویانی که نام آنها در ادامه مطلب درج گردیده امتحان مجددی روز دوشنبه ۱۱ مهر ماه ساعت ۱۴ در پژوهشگاه پلیمر برگزار گردد. طبق گفته ایشان دانشجویانی که به این ترتیب ازفرصت مجدد استفاده می نمایند در صورت احراز نمره قبولی از این درس، نمره نهایی منظور شده برای آنها ۱۰ خواهد بود. بدیهی است که عواقب ناشی از عدم حضور به موقع در زمان و مکان یاد شده بعهده دانشجویان خواهد بود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:48  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با درس استاتیک و مقاومت مصالح

بدینوسیله باطلاع می رساند از آنحایی که هنوز تعدادی از دانشجویان، متقاضی درس استاتیک و مقاومت مصالح در نیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰ می باشند و امکان افزایش ظرفیت گروه فعلی (گروه دکتر کمالی با مشخصه ۲) به بیش از ۴۵ نفر وجود ندارد، لذا در نظر است که گروه دیگری در روزهای شنبه ساعت ۱۳:۵۵ الی ۱۶:۴۰ توسط خانم دکتر فرشته امامی ارائه گردد. اما از آنجایی که تعداد متقاضیان فعلی در حد تشکیل یک گروه جدید نیست بنابراین می بایست در فرصت "ثبت نام با تاخیر" و یا "حذف و اضافه"، عده ای از دانشجویان اقدام به حذف درس از گروه آقای دکتر کمالی و اخذ این درس با گروه دکتر امامی نمایند تا هر دو گروه با ظرفیت تقریبی ۲۵ الی ۳۰ نفر تشکیل گردد. اینک از کلیه دانشجویانی که در صورت ارائه شدن گروه جدید توسط خانم دکتر امامی (در ساعت یاد شده) در این گروه ثبت نام خواهند نمود خواسته می شود حداکثر تا روز چهارشنبه ۶ مهر، نام و نام خانوادگی خود را در بخش نظرات این پست اعلام نمایند تا بتوان هر چه سریعتر در فرصت باقیمانده در مورد ارائه و یا عدم ارائه گروه جدید تصمیم گیری و اقدام نمود.

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم مهر ۱۳۹۰ساعت 18:12  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف دروس شیمی آلی 1 و شیمی فیزیک در نیمسال اول تحصیلی 91-90

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که د رنیمسال اول تحصیلی ۹۱-۹۰، دروس زیر بدلیل نرسیدن به حد نصاب حذف شده اند. دانشجویان موظفند در فرصتهای " ثبت نام با تاخیر" و یا "حذف و اضافه" مبادرت به حذف این دروس از واحدهای انتخابی خود نمایند. 

شیمی آلی ۱    دکتر همایون احمدپناهی   ( کد مشخصه ۲۸ )

        شیمی فیزیک      دکتر رضا جهانمردی      (  کد مشخصه ۳۱ )        

+ نوشته شده در  پنجشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۹۰ساعت 9:29  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ امتحان آزمایشگاه عملیات واحد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که واحد آزمایشگاه عملیات واحد را در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ اخذ نموده و در فاصله بین ۲۶ الی ۳۰ شهریور ۹۰ دوره آن را در دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب گذرانده اند می رساند که امتحان این آزمایشگاه برای کلیه گروه ها در روز پنجشنبه ۳۱ شهریور ساعت ۹ صبح در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد واحد تهران -جنوب ، ساختمان شماره ۳ ، سالن ۳۰۰۶ برگزار خواهد شد. بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن بعهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۰ساعت 9:54  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی برگزاری آزمایشگاه عملیات واحد در نیمسال دوم تحصیلی 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه عملیات واحد را اخذ نموده اند می رساند که برنامه زمانی برگزاری این آزمایشگاه در دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب به شرح مندرج در جداول ادامه مطلب می باشد. بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره محسوب شده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

 آدرس دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب: انتهای بلوار پیروزی- بلوار ابوذر- بعد از پل پنجم- بلوار آهنگ (یا شهید ده حقی)- دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد واحد تهران -جنوب.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم شهریور ۱۳۹۰ساعت 15:18  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه عملیات واحد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد آزمایشگاه عملیات واحد را اخذ نموده اند، می رساند که ظاهرا مشکل ایجاد شده در زمینه عقد قرارداد با دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب حل شده است. اما نظر به این که فرصت زیادی تا پایان تابستان باقی نمانده و آن مجموعه نیز تمایل به برگزاری این دوره بعد از شروع ترم مهر را دارد لذا در صحبت های بعمل آمده با مدیر محترم گروه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب مقرر گردید که دانشجویان مشمول نظام وظیفه، قبول شده کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان عازم به خارج و امثالهم که نیاز مبرم به گدراندن دوره این آزمایشگاه تا قبل از تاریخ ۳۱/۶/۹۰ را دارند در بخش نظرات این پست نام خود را درج نمایند تا  تعداد آنها مشخص گردیده و بتوان با یک برنامه ریزی فشرده دوره آزمایشگاه افراد ذکر شده را ظرف هفته آتی یا هفته پایانی شهریور برگزار نمود. بدیهی است که سایر دانشجویان بعد از شروع ترم مهر ماه دوره این آزمایشگاه را در واحد تهران-جنوب خواهند گذراند.

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 18:32  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ نهایی امتحان کارگاه کامپوزیت

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که طبق اطلاعیه جدید واصله از پژوهشگاه پلیمر تاریخ برگزاری امتحان کارگاه کامپوزیت به پنج شنبه ۳ شهریور ساعت ۱۴:۳۰ تغییر بافت. طبق گفته مسئول محترم پژوهشگاه تاریخ و زمان تعیین شده دیگر به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد. بدیهی است عدم حضور به موقع دانشجویان در تاریخ و ساعت یاد شده در پژوهشگاه پلیمر به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو است.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰ساعت 15:5  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

آگهی استخدام کارشناس برای آزمایشگاه های پلیمر

بدینوسیله از دانش آموختگان مرد مقطع کارشناسی رشته مهندسی پلیمر که تمایل به اشتغال در آزمایشگاه های پلیمر واحد علوم و تحقیقات را داشته و تعهد کاری ایشان در طول مدت تحصیل احراز گردیده است، با در نظر گرفتن شرایط استخدام (مندرج در ادامه مطلب) دعوت می شود که به دفتر مدیریت گروه پلیمر مراجعه نمایند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰ساعت 13:54  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه آموزش گروه پلیمر

برابر اطلاعیه واصله از آموزش گروه پلیمر:

دانشجویانی که اصل مدرک پایه را ارائه نداده و جهت تاییدیه تحصیلی اقدام ننموده اند می بایست تا قبل از ثبت نام نیمسال اول ۹۱-۹۰ مدارک ذکر شده را تحویل آموزش دهند. (دانشجویان کارشناسی جهت اخذ تاییدیه تحصیلی می بایست با تصویر مدرک پیش دانشگاهی به اداره پست مراجعه نمایند).

برابر مقررات دانشگاه، ثبت نام نیمسال اول ۹۱-۹۰ دانشجویانی که مدرک مقطع پایه را تا کنون ارائه ننموده و تاییدیه تحصیلی ندارند منوط به ارائه مدرک و تکمیل پرونده می باشد. بدیهی است در صورت عدم تکمیل پرونده برابر مقررات دانشگاه رفتار خواهد شد.

همچنین جهت تحویل اصل مدرک پایه می بایست ۱۰-۸ صبح هر روز با اصل و تصویر مدرک به بایگانی مراجعه و یک تصویر از آن را در سوابق خود نگهداری نمایند.

آموزش گروه پلیمر

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰ساعت 13:42  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ امتحان آزمایشگاه های نامشخص شیمی عمومی و شیمی فیزیک

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه  شیمی عمومی و آزمایشگاه شیمی فیزیک را بصورت گروه های نامشخص برداشته و دوره آن را در تابستان گذرانده اند می رساند که تاریخ برگزاری امتحان این آژمایشگاه ها به شرح زیر است:

آزمایشگاه شیمی عمومی (خانم مهندس پورنامداری): سه شنبه ۱ شهریور ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲:۳۰

آزمایشگاه شیمی فیزیک (خانم مهندس شکیبا زاده): شنبه ۵ شهریور ساعت ۱۰ الی ۱۲

بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان یاد شده، به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود. 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰ساعت 14:55  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه صادره از آموزش صنایع پلیمر

کلیه دانشجویان رشته مهندسی پلیمر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موظفند کد پستی خود را سریعا به آموزش پلیمر اعلام نمایند. در غیر این صورت عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

ضمنا دانشجویان موظفند در صورت تغییر محل سکونت خود، نسبت به اعلام آدرس جدید با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کدملی و کد پستی به صورت کتبی به آموزش پلیمر اقدام نمایند.

آموزش صنایع پلیمر

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 16:39  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمان بندی حذف و اضافه دانشجویان کارشناسی پلیمر در نیمسال اول 91-90

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع پلیمر

برنامه زمان بندی حذف و اضافه نمسال اول ۹۱-۹۰ به شرح زیر اعلام می گردد:

ورودی

روز

تاریخ

ساعات

۸۸ و ۸۹

سه شنبه

۱۲/۷/۹۰

۸ الی ۲۴

۸۶ و ۸۷

چهارشنبه

۱۳/۷/۹۰

۸ الی ۲۴

۸۴ و ۸۵

پنجشنبه

۱۴/۷/۹۰

۸ الی ۲۴

به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 16:31  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تغییر تاریخ برگزاری امتحان کارگاه کامپوزیت در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که طبق اطلاعیه واصله از پژوهشگاه پلیمر تاریخ برگزاری امتحان کارگاه کامپوزیت به پنج شنبه ۳ شهریور ساعت ۱۰ صبح تغییر بافت. بدیهی است عدم حضور به موقع دانشجویان در تاریخ و زمان یاد شده در پژوهشگاه پلیمر به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو است.

+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 17:12  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی امتحانات کارگاه های پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ کارگاه های پلاستیک، الاستومر و کامپوزیت را اخذ نموده و دوره آن را در پژوهشگاه پلیمر گذرانده اند می رساند که تاریخ برگزاری امتحان کارگاه های یاد شده به شرح زیر می باشد:

کارگاه پلاستیک: سه شنبه ۲۵ مرداد ساعت ۱۴:۳۰ بعداز ظهر

کارگاه الاستومر: پنج شنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۰ صبح

کارگاه کامپوزیت: سه شنبه ۱ شهریور ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر

بدیهی است عدم حضور دانشجویان در تاریخ و زمان یاد شده در پژوهشگاه پلیمر به معنی غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد. 

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 14:41  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمان بندی ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر در نیمسال اول 91-90

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر

برنامه زمان بندی ثبت نام نیمسال اول ۹۱-۹۰ بشرح زیر اعلام می گردد:

ورودی های سال ۸۷ جهت ثبت نام می بایست در تاریخ ۱۹/۶/۹۰ در ساعات اداری مراجعه حضوری داشته و به نکات زیر توجه نمایند.

آقایان عیر مشمول و خانمها می بایست تاریخ دفاع مورد تایید گروه و پژوهش را ارائه دهند و همچنین فرم تعهدی که مشخص کند تا پایان نیمسال مذکور از پروژه خود دفاع می نمایند را تکمیل نمایند.

آقایان مشمول پس از ارائه تاریخ دفاع مورد تایید گروه و پژوهش به آموزش می بایست درخواست آنها در شورا بررسی شده و در صورت موافقت شورا مجوز از نظام وظیفه نیز دریافت گردد تا دانشجو بتواند ثبت نام نماید (با اخذ تعهد)

ورودی روز تاریخ ساعت
۸۸ شنبه ۱۹/۶/۹۰ ۸ الی ۲۴
۸۹ یکشنبه ۲۰/۶/۹۰ ۸ الی ۲۴

حتما  به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 15:48  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمان بندی ثبت نام مقطع کارشناسی رشته پلیمر در نیمسال اول تحصیلی 91-90

قابل توجه دانشجويان مقطع كارشناسي رشته مهندسي صنايع پليمر

برنامه زمان بندي ثبت نام   نيمسال اول 9۱-۹۰  بشرح ذيل اعلام مي گردد.

ورودي

روز

تاريخ

ساعات

۸۴

خواهران و برادران غيرمشمول  شنبه  ۱۹/۶/۹۰ ساعت ۸ الی ۲۴ ( برادران مشمول مي بايست پس از اخذ مجوز از معاونت محترم آموزشي و سازمان وظيفه عمومي ثبت نام نمايند)

۸۵

شنبه      

۹۰/۶/۱۹

۸ الی ۲۴

۸۶

یکشنبه

۹۰/۶/۲۰

۸ الی ۲۴

۸۷

دوشنبه

۹۰/۶/۲۱

۸ الی ۲۴

۸۸

سه شنبه

۹۰/۶/۲۲

۸ الی ۲۴

۸۹

چهارشنبه

۹۰/۶/۲۳

۸ الی ۲۴

متأخرين كليه وروديها

پنج شنبه

۹۰/۶/۲۴

۸ الی ۲۴

ثبت نام با تاخیر كليه وروديها

دوشنبه تا پنجشنبه

۹۰/۷/۴ تا ۷/۷/۹۰                                   

۸ الی ۲۴

میهمانی

 (ماده ۲۴ و ۵۵)

 

۹۰/۶/۱۹تا ۱۴/۷/۹۰

فقط در ساعات اداری 

لطفا به ادامه مطلب توجه فرمایید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 15:31  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

آیین نامه جدید برای کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی سال 1389 به بعد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی مهندسی پلیمر می رساند که مطابق مصوبه شورای برنامه ریزی درسی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از این پس گذراندن درس "تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران" به ارزش ۲ واحد نظری از دروس عمومی برای کلیه دانشجویان ورودی سال ۸۹ به بعد، (بصورت مازاد بر سقف واحدهای دوره) الزامی است.

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 13:39  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه صادره از امور مالی دانشگاه آزاد - واحد علوم و تحقیقات

۱- کلیه دانشجویان پس از تسویه بدهی قبلی، جهت ثبت نام نیمسال اول ۹۱-۹۰ می بایستی شهریه ثابت خود را پرداخت نمایند تا انتخاب واحد امکان پذیر باشد (ضمنا دانشجویان مقطع کارشناسی باید علاوه بر شهریه ثابت مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال را نیز بطور علی الحساب بابت شهریه متغیر پرداخت نمایند.)

۲- جهت دریافت وام و تقسیط بصورت چک در نیمسال اول ۹۱-۹۰، پس از تسویه بدهی قبلی، واریز شهریه ثابت و ثبت دروس به صندوق رفاه دانشجویی واقع در طبقه سوم ساختمان اداری مراجعه نمایند.

۳- دانشجویانی که برای نیمسال اول ۹۱-۹۰ از تخفیف دو دانشجوی همزمان در حال تحصیل در دانشگاه های آزاد اسلامی استفاده می نمایند، می بایستی مدارک مربوطه را از تاریخ شروع ثبت نام طبق تقویم آموزشی (۱۹/۶/۹۰) تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۰ به آموزش دانشکده تحویل تا آموزش رشته از طریق سیستم دبیرخانه ارسال نمایند.

۴- پرداخت شهریه و بدهی شهریه فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت واحد امکان پذیر می باشد. آدرس سایت واحد:             http://webedu.srbiau.ac.ir

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 13:16  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ برگزاری امتحان آزمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ آژمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها را اخذ نموده و دوره آن را در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به پایان رسانده اند می رساند که امتحان این آزمایشگاه در تاریخ پنجشنبه ۶ مرداد ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد. بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در تاریخ و زمان یاد شده در پژوهشگاه پلیمر به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو است. 

ضمنا کلیه کارگاه هایی که در روز پنجشنبه ۶ مرداد در پژوهشگاه پلیمر برگزار میشوند تا ساعت ۱۴ به اتمام خواهد رسید تا کلیه دانشجویان بتوانند در این آزمون شرکت نمایند. 

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم مرداد ۱۳۹۰ساعت 10:27  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

آیین نامه جدید برای دانشجویان کارشناسی ارشد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر می رساند که طبق آیین نامه جدید ارسال شده به گروه ها، کلیه دانشجویانی که در دوره کارشناسی خود درسی با عنوان "روش تحقیق" به ارزش ۲ واحد را نگذرانده اند موظفند این درس را بعنوان درس جبرانی در دوره کارشناسی ارشد خود بگذرانند. لازم به ذکر است که آیین نامه مذکور برای دانشجویانی که در ترم مهر ماه ۹۰ در مرحله تمدید پروژه هستند اجرا نخواهد شد ولی برای سایر دانشجویان (حتی کسانی که در ترم مهر ۹۰ برای بار اول واحد پروژه را اخذ می نمایند) لازم الاجراست. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم تیر ۱۳۹۰ساعت 17:2  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی (اصلاح شده) آزمایشگاه مشخصات مولکولی پلیمرها در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد آزمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها را اخذ نموده اند می رساند که روزهای برگزاری این آزمایشگاه برای گروه های مختلف به شرح مندرج در ادامه مطلب می باشد. بدیهی است که عدم حضور دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره بوده و عواقب ناشی از آن بعهده دانشجو می باشد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:38  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی کارگاه کامپوزیت در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه کامپوزیت را اخذ نموده اند می رساند که روزهای برگزاری این کارگاه برای گروه های مختلف به شرح مندرج در ادامه مطلب می باشد. بدیهی است که عدم حضور دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره بوده و عواقب ناشی از آن بعهده دانشجو می باشد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:36  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی کارگاه الاستومر در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه الاستومر را اخذ نموده اند می رساند که روزهای برگزاری این کارگاه برای گروه های مختلف به شرح مندرج در ادامه مطلب می باشد. بدیهی است که عدم حضور دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره بوده و عواقب ناشی از آن بعهده دانشجو می باشد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:35  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی کارگاه پلاستیک در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه پلاستیک را اخذ نموده اند می رساند که روزهای برگزاری این کارگاه برای گروه های مختلف به شرح مندرج در ادامه مطلب می باشد. بدیهی است که عدم حضور دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره بوده و عواقب ناشی از آن بعهده دانشجو می باشد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم تیر ۱۳۹۰ساعت 19:34  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تعویض تاریخ برگزاری آزمایشگاه کنترل فرایند

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹  آزمایشگاه کنترل فرایند (با کد مشخصه ۶۸۰۷) را اخذ نموده اند می رساند که تاریخ برگزاری این آزمایشگاه، از تاریخ ۱۸/۴/۹۰ به تاریخ شنبه ۲۵/۴/۹۰ (ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ ) موکول گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام خرداد ۱۳۹۰ساعت 11:42  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ ثبت نام ترم تابستانی

مطابق اطلاعیه صادر شده از طرف اداره آموزش :

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع پلیمر می رساند که ثبت نام در تابستان ۹۰-۸۹ در واحد علوم تحقیقات در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ تیر ماه می باشد.

همچنین صدور فرم میهمانی جهت ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی در تابستان ۹۰-۸۹ در دیگر واحدهای دانشگاه آزاد، از تاریخ ۱۶/۴/۹۰ لغایت ۲۲/۴/۹۰ می باشد. لازم به یاد آوری است که صدور هر گونه فرم بعد از تاریخ یاد شده امکان پدیر نخواهد بود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۰ساعت 15:14  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

کلاس فوق العاده خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها (دکتر سعیدی)

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که کلاس فوق العاده درس خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها (دکتر سعیدی) روز سه شنبه ۲۴ خرداد از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۰ساعت 13:30  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ برگزاری آزمایشگاه های نامشخص شیمی عمومی و شیمی فیزیک

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه های شیمی عمومی و شیمی فیزیک (گروه های نامشخص) را اخذ نموده اند می رساند که زمان برگزاری آزمایشگاه های یاد شده به شرح زیر می باشد:

آزمایشگاه شیمی عمومی (کد ۱۲۸۵) روزهای سه شنبه ، ساعت ۸ الی ۱۲ از تاریخ ۲۱/۴/۹۰ به مدت ۶ هفته کاری.

آزمایشگاه شیمی فیزیک (کد ۱۵۱۴) روزهای دوشنبه، ساعت ۸ الی ۱۲ از تاریخ ۲۰/۴/۹۰ به مدت ۶ هفته کاری.

آزمایشگاه شیمی فیزیک (کد ۱۵۱۶) روزهای دوشنبه، ساعت ۱۳ الی ۱۷ از تاریخ ۲۰/۴/۹۰ به مدت ۶ هفته کاری.

+ نوشته شده در  جمعه بیستم خرداد ۱۳۹۰ساعت 17:56  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تعطیل شدن کلاس شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون (گروه صبح) در تاریخ چهارشنبه 18 خرداد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که کلاس شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون (گروه صبح) در تاریخ چهارشنیه ۱۸ خرداد تشکیل نخواهد شد. در عوض چهارشنیه هفته آینده (۲۵ خرداد) کلاس شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون برای گروه صبح از ساعت  ۹ الی ۱۳ برگزار خواهد گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۰ساعت 17:19  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

مهلت مقرر جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات در نیمسال دوم 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که کارت ورود به جلسه آزمون برای امتحانات نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ از تاریخ ۷/۳/۹۰ لغایت ۲۱/۳/۹۰ از طریق وب سایت واحد قابل دریافت می بباشد. بدیهی است در صورت عدم دریافت به موقع کارت باد شده، عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد ۱۳۹۰ساعت 13:52  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

کلاس فوق العاده درس هویت شناسی پیشرفته پلیمرها (کارشناسی ارشد)

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر می رساند که کلاس فوق العاده درس هویت شناسی پیشرفته پلیمرها ( دکتر ارومیه ای) در تاریخ پنجشنبه ۱۲ خرداد از ساعت ۹ الی ۱۲ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد ۱۳۹۰ساعت 13:0  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی 89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر  ورودی سال ۱۳۸۹ می رساند که جهت دریافت کارت دانشجویی خود به خانم قاسمی (همکار خانم اقتداری) مراجعه نمایند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 11:58  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تعطیلی دانشگاه در تاریخ های 22 و 24 اردیبهشت

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که دانشگاه در تاریخ های پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت و  شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ بدلیل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تعطیل است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 11:33  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

عدم تشکیل کلاس های دکتر صایب

بدینوسیله باطلاع دانشجویان می رساند که کلیه کلاس های آقای دکتر صایب در تاریخ دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تشکیل نخواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 21:22  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

کنفرانس بین المللی PPS2011

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که کنفرانس بین المللی انجمن فرایند پلیمر (PPS2011) در آبان ماه سال ۱۳۹۰ برای نخستین بار در ایران و در جزیره کیش برگزار خواهد شد. اطلاعات تکمیلی از طریق سایت www.PPS2011.com قابل دسترسی است. ضمنا آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲۵ اردیبهشت ماه خواهد بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۰ساعت 12:52  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

زمان برگزاری آزمایشگاه های نامشخص فیزیک 1

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹  آزمایشگاه فیزیک ۱ (گروه های نامشخص) را اخذ نموده اند می رساند که برنامه زمانی برگزاری این آزمایشگاه ها به شرح زیر است:

۱) آزمایشگاه فیزیک ۱ با مشخصه ۲۹۹۴ در تاریخ ۱۹/۴/۹۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ در دانشکده فیزیک پلاسما برگزار خواهد شد.

۲) آزمایشگاه فیزیک ۱ با مشخصه ۲۹۹۵ در تاریخ ۲۰/۴/۹۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵ در دانشکده فیزیک پلاسما برگزار خواهد شد.

بدیهی است عدم حضور دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام فروردین ۱۳۹۰ساعت 18:12  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ برگزاری آزمون آزمایشگاه عملیات واحد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد آزمایشگاه عملیات واحد را اخذ نموده و دوره آن را گذرانده اند می رساند که آزمون این آزمایشگاه در تاریخ دوشنبه ۲۳ اسفند از ساعت ۱۳ الی ۱۴ در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد، واحد تهران-جنوب برگزار خواهد شد. بدیهی است که عدم حضور به موقع در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۸۹ساعت 9:43  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه کنترل فرایند

بدینوسیله باطلاع دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ درس آزمایشگاه کنترل فرایند را در روز شنبه ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۲۰ اخذ نموده اند می رساند که زمان برگزاری و شروع کلاس این دسته از دانشجویان از اولین هفته اردیبهشت سال ۱۳۹۰ روزهای  شنبه ساعت ۱۰ الی ۱۲ تعیین گردیده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 14:52  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه عملیات واحد در نیمسال اول 90-89

پیرو اطلاعیه قبلی در رابطه با دانشجویانی که آزمایشگاه عملیات واحد را در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ اخذ نموده و آماده گذراندن دوره این آزمایشگاه در تاریخ های چهارشنبه ۱۸ اسفند و پنج شنبه ۱۹ اسفند  می باشند، در ادامه مطلب اسامی دانشجویان هر دو گروه آورده شده است. این دانشجویان موظفند در تاریخ های یاد شده ساعت ۸ صبح در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب حضور به هم رسانند. بدیهی است که عدم حضور در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره محسوب شده و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هفدهم اسفند ۱۳۸۹ساعت 12:1  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه عملیات واحد برای مابقی دانشجویان

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد آزمایشگاه عملیات واحد را اخذ نموده و نام آنها در فهرست یکشنبه ۸ اسفند (اطلاعیه قبلی) درج نشده است  می رساند که دوره این آزمایشگاه برای یک گروه ۱۱ نفری در روز چهارشنبه ۱۸ اسفند و یک گروه ۱۱ نفری در روز پنج شنبه ۱۹ اسفند از ساعت ۸ الی ۱۷ برگزار خواهد شد. کلیه دانشجویان باقیمانده موظفند نام و نام خانوادگی خود را حداکثر تا پایان پنج شنبه ۱۲ اسفند در بخش نظرات این پست برای یکی از دو روز اعلام شده  درج نمایند. بدیهی است که در صورت زیاد بودن تعداد متقاضیان هر یک از این روزها، اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر اقدام به درج نام خود در این بخش نمایند. ضمنا یاد آور می گردد که چنانچه دانشجویی شخصا اقدام به انتخاب یکی از روزهای یاد شده ننماید نام ایشان در هر روز که خالی باقی مانده باشد درج شده و دانشجو موظف به  حضور در روز اعلام شده خواهد بود.

+ نوشته شده در  جمعه ششم اسفند ۱۳۸۹ساعت 20:57  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

فهرست نهایی دانشجویان آزمایشگاه عملیات واحد در تاریخ یکشنبه 8 اسفند

پیرو اطلاعیه قبلی در رابطه با دانشجویانی که آزمایشگاه عملیات واحد را در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ اخذ نموده و آماده گذراندن دوره این آزمایشگاه در تاریخ یکشنبه ۸ اسفند می باشند، در ادامه مطلب اسامی ۱۴ نفر از دانشجویانی که اعلام آمادگی نموده اند آورده شده است. این دانشجویان موظفند در تاریخ یاد شده ساعت ۸ صبح در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد واحد تهران-جنوب حضور به هم رسانند. بدیهی است که عدم حضور در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در دوره محسوب شده و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ششم اسفند ۱۳۸۹ساعت 20:37  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

مطالب قدیمی‌تر