گروه مهندسی پلیمر واحد علوم و تحقیقات

جهت تبادل اطلاعات مربوط به گروه مهندسی پلیمر واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

حذف قطعی برخی دیگر از دروس

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که دروس زیر نیز بدلیل نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب حذف گردیده اند دانشجویان موظفند هر چه سریعتر اقدام به حذف دروس زیر از واحدهای ثبت نامی خود نمایند.

آزمایشگاه شیمی آلی ۱ (کد ۶۶۳)

ترمودینامیک مهندسی (دکتر وزیری)

موازنه مواد و انرژی (دکتر صایب)

ریاضی عمومی ۱ (دکتر نجفی ترویجنی) :  دانشجویان می توانند ریاضی عمومی ۱ گروه هسته ای (با کد ۴۸۷۷) را به جای این درس اخذ نمایند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم اسفند ۱۳۸۹ساعت 9:35  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

درس خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها (دکتر سعیدی) حذف نخواهد شد.

بدینوسیله ضمن تشکر بسیار از جناب آقای دکتر سعیدی باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها (دکتر سعیدی) علیرغم نرسیدن تعداد متقاضیان به حد نصاب، بدلیل توافق استاد مربوطه مبنی بر عدم دریافت حق الزحمه بابت تدریس این درس، حذف نخواهد گردید.لذا دانشجویان نگران پر نشدن این کلاس نباشند. 

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ساعت 16:51  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف یک گروه آزمایشگاه شیمی آلی 1 و یک گروه آزمایشگاه کنترل فرایندها

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که یک گروه آزمایشگاه شیمی آلی ۱ (با مشخصه ۶۶۶) و یک گروه آزمایشگاه کنترل فرایندها  (با مشخصه ۶۸۰۸) حذف گردیده است.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ساعت 16:46  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه عملیات واحد

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹  واحد آزمایشگاه عملیات واحد را اخذ نموده اند می رساند که ، کارشناس آزمایشگاه مربوطه در دانشگاه آزاد واحد تهران -جنوب،  می تواند روز یکشنبه ۸ اسفند از ساعت ۸  الی ۱۷ پذیرای یک گروه ۱۰ تا  ۱۵ نفری از دانشجویان متقاضی باشد. لذا از میان دانشجویانی که ترم قبل در این آزمایشگاه ثبت نام نموده اند، کسانی که امکان گذراندن دوره آزمایشگاه مربوطه  را در این روز دارند نام و نام خانوادگی خود را حداکثر تا پایان جمعه ۶ اسفند در بخش نظرات این پست درج نمایند. بدیهی است که در صورت زیاد بودن تعداد متقاضیان، اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر اقدام به درج نام خود در این بخش نمایند. ضمنا یاد آور می گردد که دوره این آزمایشگاه برای هر گروه تنها در یک روز برگزار شده و تاریخ برگزاری این دوره برای سایر دانشجویان نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم اسفند ۱۳۸۹ساعت 21:4  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

دروس قطعا حذف شده در نیمسال دوم تحصیلی 90-89

نظر به اینکه تعداد دانشجویان متقاضی دروس زیر بسیار کمتر از حد نصاب بوده و در اطلاعیه ای که درهمین رابطه در وبلاگ گذاشته شده است متقاضی جدیدی نیز برای این دروس وجود نداشته است لذا احتمال پر شدن کلاس به هیچ عنوان وجود نداشته و این دروس از فهرست دروس نیمسال تحصیلی ۹۰-۸۹ حذف شده اند. دانشجویان موظفند در فرصت حذف و اضافه اقدام به حذف این دروس از واحدهای ثبت نامی خود نمایند.

اقتصاد و طرح مهندسی دکتر وزیری (مشخصه ۴۱۶)

انتقال حرارت دکتر سعیدی (مشخصه ۴۲۰)

روشهای اندازه گیری کمیتهای مهندسی دکتر وزیری (مشخصه ۴۶۷)

شیمی آلی ۲ دکتر احمد پناهی (مشخصه ۴۸۱)

شیمی عمومی ۱ مهندس حقیقتی (مشخصه ۴۸۲)

آزمایشگاه شیمی فیزیک (مشخصه ۱۵۲۰)

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم اسفند ۱۳۸۹ساعت 11:56  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برطرف شدن مشکل آزمایشگاه شیمی آلی 1

بدینوسیله باطلاع آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ درس شیمی آلی ۱ را اخذ نموده و تمایل به اخذ آزمایشگاه شیمی آلی ۱ بطور همزمان با این درس دارند می رساند که  مشکل موجود در سیستم جامع دانشگاه برطرف شده و اینک اخذ واحد آزمایشگاه شیمی آلی ۱ بطور همزمان با درس آن امکان پذیر می  باشد. لذا دانشجویان می توانند در فرصت حذف و اضافه اقدام به اخذ واحد آزمایشگاه مذکور نمایند. نظر به اینکه تعداد گروه های آزمایشگاه ارائه شده در ترم مهر ماه کم خواهد بود (بدلیل فرصت کوتاه میان دو ترم)  لذا بهتر است دانشجویان متقاضی این آزمایشگاه همین ترم مبادرت به اخذ آن نمایند.
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 16:32  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

دروسی که ظرفیت آنها به حد نصاب نرسیده و احتمال حذف آن وجود دارد.

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که ظرفیت متقاضیان دروس زیر تاکنون به حد نصاب نرسیده و لذا احتمال حذف آنها زیاد است. اینک از دانشجویانی که تصمیم به اخذ هر یک از دروس زیر داشته ولی به هر دلیل تاکنون اقدام به اخذ واحد آن ننموده اند (و ثبت نام در این دروس را به فرصت حذف و اضافه موکول نموده اند) خواسته می شود که در بخش نظرات همین پست نام خود و درسی که در آن ثبت نام خواهند نمود را مشخص نمایند، تا اگر تعداد در حد نصاب باشد از حذف درس مربوطه خودداری شود.

اقتصاد و طرح مهندسی دکتر وزیری (مشخصه ۴۱۶)

انتقال حرارت دکتر سعیدی (مشخصه ۴۲۰)

ترمودینامیک مهندسی دکتر وزیری (مشخصه ۴۲۳)

خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها دکتر سعیدی (مشخصه ۴۶۰)

روشهای اندازه گیری کمیتهای مهندسی دکتر وزیری (مشخصه ۴۶۷)

شیمی آلی ۲ دکتر احمد پناهی (مشخصه ۴۸۱)

شیمی عمومی ۱ مهندس حقیقتی (مشخصه ۴۸۲)

موازنه انرژی و مواد دکتر صایب (مشخصه ۵۰۳)

آزمایشگاه شیمی آلی ۱ (مشخصه ۶۶۳)

آزمایشگاه شیمی آلی ۱ (مشخصه ۶۶۶)

آزمایشگاه شیمی فیزیک (مشخصه ۱۵۲۰)

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 21:59  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اضافه شدن دو گروه آزمایشگاه کنترل فرایند

نظر به اینکه تعداد ۲۱ نفر از دانشجویانی که در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ فارغ التحصیل خواهند شد موفق به اخذ واحد آزمایشگاه کنترل فرایند نشده بودند لذا دو گروه آزمایشگاه کنترل فرایند به شرح زیر به چارت درسی این ترم اضافه گردیده است. دانشجویان واجدالشرایط (یعنی کسانی که در نیمسال یاد شده فارغ التحصیل بوده و امکان اخذ واحد این آزمایشگاه را در ترم تابستانی ۹۰ ندارند) می توانند در فرصت حذف و اضافه واحد مربوط به یکی از این گروه ها را اخذ نمایند.

زمان برگزاری گروه اول : شنبه ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۲۰

زمان برگزاری گروه دوم : سه شنبه ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۲۰

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 7:8  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ قطعی امتحان آزمایشگاه های پژوهشگاه پلیمر در نیمسال اول تحصیلی 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که با توجه به برنامه سالن آمفی تاتر پژوهشگاه، برگزاری آزمون در روز دوشنبه مقدور نبوده و لذا تاریخ قطعی آزمون آزمایشگاه های شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون، شیمی فیزیک پلیمرها و خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها به شرح زیر خواهد بود. بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان یاد شده به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد.

 آزمایشگاه شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون : یکشنبه ۲۴/۱۱/۸۹ از ساعت  ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰

آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها : جمعه ۲۹/۱۱/۸۹ از ساعت ۹ الی ۱۱

 آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها :  جمعه ۲۹/۱۱/۸۹ از ساعت۱۲ الی۱۴

ضمنا دانشجویان می توانند جهت مهلت تحویل گزارش کار آزمایشگاه شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون در روز امتحان با کارشناس آزمایشگاه مربوطه به توافق برسند.

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 14:56  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ احتمالی امتحان آزمایشگاه های پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه های شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون، شیمی فیزیک پلیمرها و خواص فیزیکی مکانیکی پلیمرها را اخذ نموده اند میرساند که تاریخ احتمالی برگزاری آزمون آزمایشگاه های یاد شده در پژوهشگاه به شرح زیر است:

آزمایشگاه شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون : یکشنبه ۲۴/۱۱/۸۹ از ساعت  ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰

آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها : دوشنبه ۲۵/۱۱/۸۹ از ساعت ۹ الی ۱۱

 آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها :  دوشنبه ۲۵/۱۱/۸۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۵

خبر قطعی شدن تاریخ های فوق روز شنبه ۲۳/۱۱/۸۹ در وبلاگ اعلام خواهد گردید. بنابراین در روز یاد شده حتما پیگیر اخبار وبلاگ باشید.

ضمنا دانشجویان گروه سوم آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها که در تاریخ چهارشنبه ۲۰/۱۱/۸۹، آزمایشگاه آنها کنسل شده است می بایست ۲ ساعت جبرانی این آزمایشگاه را یا در روز پنج شنبه ۲۱/۱۱/۸۹ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۳۰ و یا در روز شنبه ۲۳/۱۱/۸۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در پژوهشگاه پلیمر بگذرانند.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ساعت 19:44  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اخذ واحد آزمایشگاه شیمی آلی 1 به صورت هم نیاز با درس آن

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که اخذ واحد  آزمایشگاه شیمی آلی ۱ به صورت هم نیاز با درس شیمی آلی ۱ مجاز است.
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ساعت 15:7  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اعلام نمرات دروس مختلف

جهت اطلاع از نمره دروس استاتیک و مقاومت مصالح (مهندس کساییان)، انتقال حرارت (دکتر صایب)و انتقال حرارت (دکتر ناصرنژاد)، معادلات دیفرانسیل (دکتر چراغ پور)، عملیات واحد (دکتر اوتادی) ، انتقال حرارت (دکتر تقی خانی) ، ریاضی ۱ و ریاضی ۲ (دکتر مقصودی شورابی) ، موازنه مواد و انرژی (دکتر اوتادی)، ترمودینامیک (دکتر رضا طاهری)، موازنه مواد و انرژی (دکتر موسوی) و انتقال جرم (دکتر موسوی) به وبلاگ بنده ( Fazelipolymer.blogfa.com ) مراجعه نمایید.

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 20:54  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

نمرات درس اصول مهندسی پلیمریزاسیون (دکتر صایب)

جهت رویت نمرات درس اصول مهندسی پلیمریزاسیون (دکتر صایب) در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ضمنا آقای دکتر صایب روز یکشنبه ۱۷/۱۱/۸۹ از ساعت ۱۱ الی ۱۲ جهت پاسخگویی به اعتراضات احتمالی دانشجویان در دانشکده حضور خواهند داشت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 23:19  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

نمرات درس انتقال جرم (دکتر کارگری)

جهت رویت نمرات درس انتقال جرم (دکتر کارگری) در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ به ادامه مطلب مراجعه نمایید. دانشجویان می توانند جهت هر گونه اعتراضی به برگه امتحانی خود روز شنبه ۱۶/۱۱/۸۹ از ساعت ۱۲ الی ۱۴ به دفتر آقای دکتر کارگری واقع در طبقه چهارم دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر مراجعه نموده و یا با شماره موبایل ایشان تماس حاصل نمایند.                         شماره موبایل آقای دکتر کارگری:                ۰۹۱۲۱۷۷۶۷۰۵    


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 23:11  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با آزمایشگاه کنترل فرایند

نظر به اینکه ظرفیت آزمایشگاه کنترل فرایند بسیار محدود بوده و در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ تنها دو گروه از این آزمایشگاه برای رشته پلیمر ارائه شده است، لذا تنها دانشجویانی مجاز به اخذ واحد این آزمایشگاه هستندکه حداکثر تا پایان تابستان ۹۰ (۳۱/۶/۹۰)  فارغ التحصیل شوند. دانشجویانی که واجد شرط فوق الذکر نبوده ولی مبادرت به اخذ واحد این آزمایشگاه نمایند، از طریق آموزش دانشکده درس مذکور برای آنها حذف شده و شهریه آن نیز مسترد نخواهد شد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 8:33  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمان بندی ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد در نیمسال دوم 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع پلیمر می رساند که برنامه زمان بندی ثبت نام در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ مطابق جدول مندرج در ادامه مطلب می باشد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ساعت 11:8  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمان بندی ثبت نام و حذف و اضافه مقطع کارشناسی در نیمسال دوم 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که برنامه زمان بندی ثبت نام و حذف و اضافه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مهندسی پلیمر در نیمسال دوم تحصیلی ۹۰-۸۹ مطابق جداول مندرج در ادامه مطلب می باشد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ساعت 11:5  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی ارائه آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها در نیمسال اول 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها را اخذ نموده اند می رساند که برنامه زمانی ارائه این آزمایشگاه در پژوهشگاه پلیمر برای گروه های مختلف در ادامه مطلب درج گردیده است. بدیهی است عدم حضور دانشجویان هر گروه در روز و ساعت مربوطه به منزله غیبت در درس بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد. 

ضمنا دانشجویان کلیه گروه ها موظفند در جلسه توجیهی که در تاریخ دوشنبه ۱۱/۱۱/۸۹ از ساعت ۸ الی ۹ در پژوهشگاه پلیمر برگزار می گردد شرکت نمایند.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 12:1  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی ارائه آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها در نیمسال اول 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها  را اخذ نموده اند می رساند که برنامه زمانی ارائه این آزمایشگاه در پژوهشگاه پلیمر برای گروه های مختلف در ادامه مطلب درج گردیده است. بدیهی است عدم حضور دانشجویان هر گروه در روز و ساعت مربوطه به منزله غیبت در درس بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد. 

ضمنا دانشجویان کلیه گروه ها موظفند در جلسه توجیهی که در تاریخ دوشنبه ۱۱/۱۱/۸۹ از ساعت ۸ الی ۹ در پژوهشگاه پلیمر برگزار می گردد شرکت نمایند.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 11:58  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی برگزاری آزمایشگاه شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون در نیمسال اول 90-89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون را اخذ نموده اند می رساند که برنامه زمانی ارائه این آزمایشگاه در پژوهشگاه پلیمر برای گروه های مختلف در ادامه مطلب درج گردیده است. بدیهی است عدم حضور دانشجویان هر گروه در روز و ساعت مربوطه به منزله غیبت در درس بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد. 

ضمنا دانشجویان کلیه گروه ها موظفند در جلسه توجیهی که در تاریخ دوشنبه ۱۱/۱۱/۸۹ از ساعت ۸ الی ۹ در پژوهشگاه پلیمر برگزار می گردد شرکت نمایند.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ساعت 11:53  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

نتایج آزمون درس مهندسی فرایند پلیمریزاسیون (کارشناسی ارشد)

جهت رویت نمرات درس مهندسی فرایند پلیمریزاسیون (کارشناسی ارشد) در نیمسال اول تحصیلی 90-89 به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ضمنا دانشجویان می توانند جهت دیدن برگه های امتحانی خود و یا هر گونه اعتراضی روز دوشنبه 4 بهمن بین ساعت 10 الی 12 به بنده مراجعه فرمایند. 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه سی ام دی ۱۳۸۹ساعت 7:8  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تازیخ آزمون آزمایشگاه شیمی فیزیک و آزمایشگاه شیمی آلی 1

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ آزمایشگاه شیمی فیزیک و آزمایشگاه شیمی آلی ۱ را اخذ نموده و در طول ترم دوره آن را به پایان رسانده اند می رساند که تاریخ برگزاری  آزمون این آزمایشگاه ها به شرح زیر است:

آزمون آزمایشگاه شیمی فیزیک (خانم مهندس شکیبازاده) سه شنبه ۲۱/۱۰/۸۹ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در دانشکده فنی مهندسی برگزار می گردد.

آزمون آزمایشگاه شیمی آلی ۱ (آقای مهندس حقیقتی) چهارشنبه ۲۲/۱۰/۸۹ از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ در دانشکده فنی مهندسی برگزار می گردد. 

بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت در امتحان بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم دی ۱۳۸۹ساعت 15:49  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ برگزاری آزمایشگاه های شیمی عمومی و شیمی فیزیک

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد آزمایشگاه شیمی عمومی و آزمایشگاه شیمی فیزیک عمومی را با کدهای مشخص شده در زیر اخذ نموده اند می رساند که تاریخ برگزاری آزمایشگاه های یاد شده به شرح زیر است:

آزمایشگاه شیمی فیزیک (کد ۷۰۱۶) از تاریخ ۱۲/۱۱/۸۹ روزهای یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به مدت ۶ جلسه توسط خانم مهندس شکیبا زاده برگزار می شود.

آزمایشگاه شیمی فیزیک (کد ۷۰۱۷) از تاریخ ۱۲/۱۱/۸۹ روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۷ و روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۶ به مدت ۶ جلسه توسط خانم مهندس شکیبا زاده برگزار می شود.

آزمایشگاه شیمی عمومی (کد ۷۰۰۸) از تاریخ ۱۲/۱۱/۸۹ روزهای یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به مدت ۴ جلسه توسط خانم مهندس زمانی برگزار می شود.

آزمایشگاه شیمی عمومی (کد ۷۰۰۹) از تاریخ ۱۱/۱۱/۸۹ روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به مدت ۴ جلسه توسط آقای مهندس حقیقتی برگزار می شود.

آزمایشگاه شیمی عمومی (کد ۷۰۱۰) از تاریخ۱۱/۱۱/۸۹ روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۷ به مدت ۴ جلسه توسط آقای مهندس حقیقتی برگزار می شود.

آزمایشگاه شیمی عمومی (کد ۷۰۱۱) از تاریخ ۱۲/۱۱/۸۹ روزهای یک شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۷ و روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۶ به مدت ۴ جلسه توسط آقای دکتر لاریجانی برگزار می شود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم دی ۱۳۸۹ساعت 7:3  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ آزمون کارگاه الاستومر و آز روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها در پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه الاستومر و آزمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها را اخذ نموده اند می رساند که آزمون کارگاه الاستومر در روز دوشنبه ۱۱ بهمن از ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰ و آزمون آز روشهای اندازه گیری مشخصات مولکولی پلیمرها در روز دوشنبه ۱۱ بهمن از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ در سالن آمفی تاتر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار می گردد. بدیهی است که عدم حضور به موقع دانشجویان در زمان و مکان یاد شده به منزله غیبت بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم دی ۱۳۸۹ساعت 13:58  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

کلاس فوق العاده درس انتقال جرم (دکتر کارگری)

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ درس انتقال جرم را با آقای دکتر کارگری اخذ نموده اند، می رساند که کلاس فوق العاده این درس (برای هر دو گروه همزمان) روز دوشنبه ۱۳ دی ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم دی ۱۳۸۹ساعت 11:48  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

آگهی استخدام

بدینوسیله باطلاع کلیه فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر که با صنعت لاستیک آشنایی داشته و مسلط به زبان انگلیسی هستند می رساند که شرکت صنایع لاستیکی پیمان صنعت واقع در اصفهان اقدام به جذب نیروی متخصص جهت اشتغال در واحد تکنولوژی و تحقیق و توسعه خود نموده است. علاقمندان می توانند رزومه تحصیلی و کاری خود را به همراه یک قطعه عکس به آدرس  jobs@peymansanat.ir  ارسال نمایند. همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت   www.peymansanat.ir  مراجعه نمایند.

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم دی ۱۳۸۹ساعت 17:11  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

اطلاعیه در رابطه با کارت ورود به جلسه امتحانات

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان رشته مهندسی پلیمر می رساند که جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول ۹۰-۸۹ از تاریخ ۷/۱۰/۸۹ لغایت ۱۶/۱۰/۸۹ به وب سایت واحد مراجعه نمایند. ضمنا یادآور می گردد که صدور کارت ورود به جلسه امتحانات خارج از تاریخ اعلام شده امکان پذیر نخواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه چهارم دی ۱۳۸۹ساعت 12:55  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تاریخ آزمون میان ترم درس کنترل فرایند دکتر نیک آذر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ درس کنترل فرایند را با آقای دکتر نیک آذر اخذ نموده اند می رساند که امتحان میان ترم این درس در روز دوشنبه ۲۲ آذر از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر ۱۳۸۹ساعت 16:25  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

زمان برگزاری کارگاه عمومی

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه (عمومی ) را اخذ نموده اند می رساند که این کارگاه روز یکشنبه ۲۱ آذر ساعت ۸ صبح در کارگاه ریخته گری دانشکده مهندسی مواد واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد. حضور کلیه دانشجویان در ساعت و محل یاد شده ضروری است. بدیهی است عدم حضور دانشجو در زمان مقرر به منزله غیبت در این درس بوده و عواقب ناشی از آن به عهده دانشجو می باشد.

+ نوشته شده در  دوشنبه پانزدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 12:7  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

برنامه زمانی قطعی برگزاری کارگاه ها و آزمایشگاه های پژوهشگاه پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۰-۸۹ واحد کارگاه پلاستیک، کارگاه الاستومر، کارگاه کامپوزیت و آزمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات پلیمرها را اخذ نموده اند می رساند که  برنامه قطعی کارگاه ها و آزمایشگاه یاد شده به شرح مندرج در جدول زیر است. بدیهی است عدم حضور دانشجویان در زمانهای یاد شده در پژوهشگاه به منزله غیبت بوده و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

 نام کارگاه یا آزمایشگاه

 

 زمان برگزاری

 کارگاه کامپوزیت (یک گروه)

 جمعه 19 آذر و یکشنبه 21 آذر

کارگاه پلاستیک (یک گروه)

یکشنبه 28 آذر و جمعه 3 دی

 کارگاه الاستومر (یک گروه)

یکشنبه 5 دی و جمعه 10 دی 

 آز روشهای اندازه گیری مشخصات پلیمرها

(گروه اول)

پنجشنبه 2 دی و پنجشنبه 9 دی

آز روشهای اندازه گیری مشخصات پلیمرها

(گروه دوم)

دوشنبه 29 آذر و دوشنبه 6 دی

** ساعت برگزاری کلاسها در روزها ی جمعه از ساعت 8:30 الی 15 و در روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 13 الی 18 خواهد بود.

** جهت رویت اسامی دانشجویان دو گروه آزمایشگاه روشهای اندازه گیری مشخصات پلیمرها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:41  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تعطیلی دانشگاه در تاریخ چهارشنبه 3 آذر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که بدلیل آلودگی هوا، دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران نیز در تاریخ چهارشنبه ۳ آذر ماه ۱۳۸۹ تعطیل است.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم آذر ۱۳۸۹ساعت 13:58  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

آگهی استخدام کارشناس برای آزمایشگاه های پلیمر

پیرو اطلاعیه معاونت اداری و مالی دانشگاه، جهت استخدام کارشناس برای آزمایشگاه های شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون، آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمرها و آزمایشگاه خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها در واحد علوم و تحقیقات، بدینوسیله باطلاع دانش آموختگان مرد مقطع کارشناسی پلیمر  می رساند که در صورت تمایل به اشتغال و داشتن شرایط زیر به معاونت اداری و مالی دانشگاه مراجعه نمایند:

۱- تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تابعیت به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی

۴- عدم سوء پیشینه کیفری

۵- عدم اعتیاد به مواد مخدر

۶- تندرستی و توانایی جسمی و روانی برای انجام کارهای محوله

۷- داشتن سوابق، تجارب و مهارتهای مورد نیاز

۸-تسلط کار با کامپیوتر

۹-دارا بودن معدل ۱۵ و بالاتر

۱۰-دارا بودن حداکثر سن ۳۰ سال

۱۱- پذیرش در مصاحبه شفاهی طبق ضوابط و آیین نامه استخدامی دانشگاه

۱۲-دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و دانش آموخته دانشکده فنی و مهندسی واحد علوم و تحقیقات

۱۳- ساکن تهران

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم آذر ۱۳۸۹ساعت 11:4  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

عدم برگزاری کلاسهای دکتر سعیدی در روز سه شنبه 25 آبان

بدینوسیله باطلاع می رساند که کلیه کلاس های دکتر سعیدی در روز سه شنبه ۲۵ آبان تشکیل نخواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ساعت 11:10  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

قابل توجه کلیه دانشجویان ورودی سال 89

برابر اطلاعیه معاونت محترم دانشجویی واحد:

جهت دریافت کارت موقت دانشجویی روزهای شنبه الی سه شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ مورخ ۱۵ لغایت ۱۸/۸/۸۹ به اداره فوق برنامه واقع در طبقه دوم ساختمان اداری اتاق ۲۰۲ مراجعه نمایند، ضمنا لازم است دانشجویان محترم جهت دریافت کارت به حوزه معاونت اداری و مالی نیز مراجعه نمایند.

+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 12:51  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر می رساند که چنانچه در دوره کارشناسی خو دروس "وصایای امام" و "برنامه نویسی کامپیوتر" را نگذرانده باشند ملزم به اخذ و گذراندن دروس مذکور به صورت ثبت نام ترمی در نیمسال اول یا دوم تحصیلی می باشند (گذراندن این دروس به صورت معرفی به استاد میسر نیست). بدیهی است که در غیر این صورت کلیه عواقب سوء ناشی از آن بر عهده دانشجو خواهد بود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 12:6  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تغییر محل کلاس شیمی فیزیک عمومی دکتر جهانمردی

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که از این هفته به بعد کلاس شیمی فیزیک دکتر جهانمردی (ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵:۴۵ روزهای چهارشنبه ) در کلاس ۰۱ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم آبان ۱۳۸۹ساعت 12:13  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

تغییر محل کلاس الاستومر دکتر کتباب

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که از این هفته به بعد کلاس الاستومر دکتر کتباب  (ساعت ۱۳:۵۵الی ۱۶:۴۰ روزهای چهارشنبه ) در کلاس ۱۰۱ برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه سوم آبان ۱۳۸۹ساعت 12:12  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

درس برنامه نویسی کامپیوتر برای دانشجویان ورودی 89

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان جدید الورود می رساند که نظر به اینکه تعداد متقاضیان درس برنامه نویسی کامپیوتر هنوز به حد نصاب نرسیده است لذا عده محدودی از دانشجویان ورودی ۸۹ مجاز به اخذ این درس خواهند بود. لازم به ذکر است که ساعت ارائه این درس شنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۰:۱۵ (با مهندس شروین استاد زاده) می باشد. متقاضیان می توانند جهت اخذ این درس تا تاریخ ۲۲/۷/۸۹ به کارشناس گروه سرکار خانم اقتداری مراجعه نمایند. 

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 16:41  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف کردن دروس حذف شده

طبق اطلاع اداره آموزش، کلیه دانشجویان می بایست دروسی که بعلت نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف شده اند را در مهلت های مقرر از میان دروس ثبت نام شده خود حذف نمایند. درغیر این صورت شهریه این دروس به آنها مسترد نخواهد شد. جهت آگاهی بیشتر فهرست کلیه دروس حذف شده در جدول زیر آورده شده است. ضمنا در صورت داشتن هر گونه سوالی در این زمینه به خانم اقتداری مراجعه فرمایید.


نام درسمشخصهنام استادزمان برگزاری
آزمایشگاه کنترل فرایندها7024عادل مقصودپورشنبه 14:50 الی 16:40
سینتیک و طرح راکتور7058مرتضی ابراهیمیپیجشنبه 9:20 الی 12:05
تکنولوژی و خواص فیزیکی الیاف7040محمد مهدی جلیلییکشنبه 14:50 الی 16:40
شیمی آلی 17059همایون احمد پناهیدوشنبه 7:30 الی 10:15
فیزیک 27071محمد مرادیسه شنبه 13 الی 15:45
کنترل فرایندها7074منوچهر نیک آذرپنجشنبه 10:15 الی 13:55
مکانیک سیالات7078میلاد مهران پوریکشنبه 9:20 الی 12:05
مطالب ویژه7090میلاد مهران پورسه شنبه 17:35 الی 19:25
مهندسی الاستومر7079سعید بازگیردوشنبه 13 الی 15:45
شیمی پیش دانشگاهی7029بهاره قاسم شیرازیچهارشنبه 13 الی 14:50

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 21:20  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

محاسبات عددی دکتر مهران پور

نظر به اینکه برخی از دانشجویان متقاضی درس محاسبات عددی دکتر مهران پور با مشخصه ۷۰۷۵ (یکشنبه ۹:۲۰ الی ۱۲:۰۵) بدلیل همپوشانی ساعت این درس با سایر دروس خود موفق به اخذ این درس نشده اند و چون هنوز تعداد ثبت نام کنندگان در این درس نیز به حد نصاب نرسیده است، لذا احتمال حذف این درس وجود دارد. اینک در نظر است ساعت این درس به روزهای سه شنبه  ۱۷:۳۵ الی ۱۹:۲۵ تغییر یابد. دانشجویانی که با ساعت یاد شده موافق بوده و در صورت انجام این تغییر این درس را اخذ خواهند نمود می توانند در بخش نظرات همین پست نام خود را درج نمایند تا قبل از هر گونه اقدامی بتوان  بررسی بهتری در این زمینه صورت داد.

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 17:45  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس فیزیک 2

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس فیزیک ۲ دکتر محمد مرادی با مشخصه۷۰۷۱ (روزهای سه شنبه ۱۳ الی ۱۵:۴۵) بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید.

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 17:44  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

مطالب ویژه دکتر جلیلی

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که اخذ درس مطالب ویژه دکتر جلیلی با مشخصه ۷۰۹۱ ، روزهای یکشنبه ۷:۳۰ الی ۹:۲۰ (که تا کنون تنها مختص ورودی های ۸۷ اعلام شده بود) برای کلیه دانشجویان ورودی ۸۶ و ۸۵ و ماقبل آن نیز آزاد است.

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 17:44  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس سینتیک و طرح راکتور

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس سینتیک و طرح راکتور دکتر مرتضی ابراهیمی با مشخصه ۷۰۵۸ (روزهای پنجشنبه ۹:۲۰ الی ۱۲:۰۵) بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید.

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 17:43  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف یک گروه از آزمایشگاه کنترل فرایندها

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که آزمایشگاه کنترل فرایندها با کد مشخصه ۷۰۲۴ (شنبه ساعت ۱۴:۵۰ الی ۱۶:۴۰) بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:53  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس شیمی پیش دانشگاهی خانم مهندس قاسم شیرازی

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس شیمی پیش دانشگاهی خانم مهندس قاسم شیرازی بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید. دانشجویان متقاضی این درس می توانند به صورت مهمان در سایر دانشکده ها این واحد را اخذ نمایند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:41  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

درس سینتیک و طراحی راکتور

نظر به اینکه تا کنون تعداد دانشجویان ثبت نامی در درس سینتیک و طراحی راکتور ۱۳ نفر بوده است لذا احتمال حذف این کلاس بسیار زیاد است. بدینوسیله به منظور تصمیم گیری هر چه سریعتر و بهتر، دانشجویانی که متقاضی این درس بوده ولی به هر دلیل موفق به اخذ این درس در روزهای ثبت نام نشده اند می توانند در بخش نظرات همین پست نام خود را درج نمایند تا اگر تعداد متقاضیان در حد نصاب است از حذف درس خودداری شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:39  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس شیمی آلی 1 دکتر احمد پناهی

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان میرساند که درس شیمی آلی 1 (دکتر احمد پناهی) به دلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 6:55  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

شروع ترم جدید

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که طبق تقویم آموزشی دانشگاه، شروع کلاسها در ترم جدید از دوشنبه 29 شهریور خواهد بود. موفق باشید.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۹ساعت 20:6  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف یک گروه از درس تکنولوژی و خواص فیزیکی الیاف

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس تکنولوژی و خواص فیزیکی الیاف دکتر جلیلی روزهای یکشنبه ۱۴:۵۰ الی ۱۶:۴۰ بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردید.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:14  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

حذف درس مکانیک سیالات دکتر مهران پور

بدینوسیله باطلاع کلیه دانشجویان می رساند که درس مکانیک سیالات دکتر مهران پور (یکشنبه ساعت ۹:۲۰ الی ۱۱۲:۰۵) بدلیل نرسیدن تعداد دانشجویان به حد نصاب حذف گردیده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:55  توسط دکتر نغمه فاضلی  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر